وقتی صدا ، بهانه ای می شود براي …

[ad_1]

پورتال خبري كاشان: اخیرا بنگاه های کوچک وبزرگی در شهر کاشان  کرکره خودشان را به نشان صدای عاشقان هنر صدا بالا کشیده اند تا به بهانه های متفاوت از ضمیر ناخوداگاه دختران پسران علاقمند به این عرصه به گونه های متفاوت بهره مالی ببرند بی آنکه این هنر تعاریفی جدای از آنچه که در دخل دکان آن ها است برای ما تعریف شده.

 باید ذکر کرد که در دهه 80 نیز مغازه هایی برای فراگیری خبر باز شد که ماحصل آن فروش عواطف همین عاشقان عرصه رسانه شد.

موسسه هایی گوناگونی بتازگی و یا در چندین سال اخیر ، با سوءاستفاده های فراوان و در پی طرح شکایت هایی از سوی افراد مراجعه کننده به این موسسه ها که اغلب ادعا میکنند سابقه فعالیت در صداوسیما و … را دارند ، با سوءاستفاده مالی و دزدی ایده و طرح و … از جوانان کاشانی اخاذی نموده و وقت و فرصت و هزینه انها را به هدر داده تا به خیالشان انها را به ارزئی خویش برساند . 

رسانه در ابعاد مختلف خود برای دوستدارنش تعاریفی خاص دارد و ارایه آن نیز برای عاشقانش محل های تعریف شده دارد.

 هر فردي که در یک عرصه فنی را آموخته قرار نیست بی هیچ برای عرضه آن دکانی بازکند وبدون رعایت قوانین فن آن به فروش بی محابای آن بپردازد لااقل مجوزهای خاص، علم آن شغل و توانایی و مهارت ارایه از آیتم های مهم واصولی آن است.

بنابراين شناخت بازار کار از یک سو و از سویی دیگر عرضه آن محصول برای کدام رسانه مهمتر می باشد. اینکه اخیرا بهره مندی از شبکه های مختلف رسانه ای بهانه ای برای ارایه این اهداف ناکجاآباد باشد انتخابش با خودتان است!!

مراقب این موسسات مختلف که در کانال های مختلف شهر کاشان در طول این مدت فراخوان داده و با طرح شعارهای بی اساس و ارتباط با سازمان صداوسیما و … ، از شما بهره برداری میکنند ، باشید.


[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *